Full Image Info

Dijital Fotoğraf Bilgileri Öğrenme ve Fotoğraf Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma GraphicRegion.com
Full Image Info; dijital fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflarınız hakkında detaylı bilgileri öğrenebileceğiniz ve fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Dijital Fotoğraf Bilgileri Öğrenme ve Fotoğraf Düzenleme

Full Image Info; dijital fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflarınız hakkında detaylı bilgileri öğrenebileceğiniz ve fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Dijital Fotoğraf Bilgileri Öğrenme ve Fotoğraf Düzenleme Programıdır.

Full Image Info programı JPEG, TIFF, BMP, GIF, JPEG2000, PCX, CUR, ICO, PNG, TGA, PXM, WMF, EMF, WBMP, JP2, J2K, DCX, CRW, CR2, NEF, RAW, PEF dahil olmak üzere tüm resim formatlarına destek sunmaktadır. Ayrıca yazılımın içeriğinde bulunan güçlü düzenleme fonksiyonları ile fotoğraflarınızın çözünürlük, genişlik, yükseklik ve renk ayarları gibi bir çok düzenleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Full Image Info ile fotoğraflarınıza ait modeli, pozlama programı, deklanşör hızı değeri, diyafram değeri gibi bir çok detaylı EXIF bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Full Image Info indir